Iepazīsties ar ražotājiem

AIAI ir Agnese Vanagas izveidots apgāds, kas izdevis grāmatu "Mazo latvju pirmie vārdi" un mīklu spēli "MINAM?". Iedvesmojoties no bērniem - jūtot, ko viņi vēlas apgūt un kas viņus patiesi aizrauj! 

 

 

 Bērnības zeme - ar rokām un mīlestību šūtu rotaļlietu zīmols. Mēs rūpējamies par bērnam drošu un interesantu rotaļu vidi, kas palīdz izzināt pasauli. Esam par rotaļām, kas vecākiem palīdz veidot saikni ar bērnu, un par mīļmantiņu, kas kļūst par labāko bērnības draugu.

BL_Dizains - Mēs esam neliels uzņēmums no Cēsīm. Ideja par rotaļlietu izgatavošanu radās pavisam nejauši. Pirmās rotaļlietas tika radītas tuvinieku un draugu bērniņiem. Radās interese arī no apkārtējiem. Cik skaisti! Kur var iegādāties? Tā nu sapratām, ka labprāt iepriecinātu vēl citus mazos ķiparus.
Visas izgatavotās rotaļlietas ir ekoloģiskas un videi draudzīgas. Izmantotie materiāli: bērza saplāksnis, lins. Alfabēta patskaņi puzlei iekrāsoti ar dabīgu biešu burkānu sulu un ir droši arī nogaršojami. Mēs esam par laimīgiem bērniem un attīstošām rotaļām!

 

 

Mācētprieks_Buda_Home_logo

BudaHome rada orģināla dizaina gaismas virtenes. Katra gaismiņa tiek veidota ar rokām zieda pumpura formā, radot gaismas virteni mājīgam un siltam apgaismojumam.

 

CITS ZARS ir koka rotaļlietu un aksesuāru veidotāji. Mūs raksturo nemitīga kustība un meklējumi rotaļu pasaulē, kas atspoguļojas produktos, galvenokārt- funkcijā, formā un krāsās. Katru produktu veidojam ar savām rokām un vērību, lai ikvienā lietotājā vairotu prieku un ienestu dabas estētiku, joīpaši domājot par mazajiem lietotājiem, lai  attīstītos droši, rotaļājoties kopā ar dabu.

 

 

 

 

Mācētprieks Drawies

Drawies – zīmēšanas piederumi no māla priekam, izziņai, attīstībai un citas pieredzes radīšanai.

 

D Roo rada attīstošas rotaļlietas pašiem mazākajiem, veidotas no dabīgiem materiāliem un pielietojamas mazuļa zobu nākšanas laikā.

 

Biedrība “Droši un Koši” ir dibināta 2013. gadā ar mērķi veidot izglītojoša satura materiālus bērniem, stāstot par Latvijas māksliniekiem, popularizējot folkloras mantojumu un izvēloties interesantus ārvalstu autoru darbus, kurus tulkot un izdot Latvijā.

 

EBO rada lietas košākiem, krāsainākiem svētkiem un ikdienai. Dažkārt pavisam mazs nieks var radīt dzirkstošu un patiesu prieku.

EKO TELPA radusies mīlestībā pret dizainu, dabiskiem materiāliem un bērniem.
 Veltījums  bērniem un  mums viņu vecākiem!

Filca Puncis veido filca rotaļlietas un smukumlietas. Filcs - materiāls, no kura var izveidot jebkuru ideju, kas ienāk pratā. Filca puncim patīk radīt prieku.

 

KOGO ir Katrīnas un Gata ģimenē radīta un ar māmiņām izauklēta ideja par personiskām, aizraujošām un ērtām lietām mazuļiem un viņu vecākiem. Mūs vieno prieks tvert un izdzīvot ikdienas mazos priekus!

 

Kopaa ideja radās pavadot laiku kopā ar savu ģimeni - sievu un dēliem, ar telti un auto apceļojot Eiropu. Pavadot daudz laika kopā ļoti labi varēja redzēt cik svarīgs ir kopā pavadītais laiks. Kopīgi paši veidojām dažādas rotaļas, spēles un darbiņus. Atgriežoties no ceļojuma nolēmām, ka jādod iespēja šīs lietas iegādāties un radīt arī citiem.

Kuldīgas darbnīca - jau sen zināms, ka darbs ar koku pozitīvi ietekmē bērna attīstību, tāpēc Kuldīgas darbnīca piedāvā bērniem sākot no 4 gadu vecuma lielisku iespēju piedalīties radīšanas procesā, no koka konstruktoriem pašu rokām izveidot dažādas spēļu rotaļlietas. Konstruktora rotaļlietu saliekot, bērns apzīmēt to pēc saviem ieskatiem.

Little Alma veido košus aksesuārus pašiem mazākajiem, kā arī attīstošās rotaļlietas un graušanas mantas. 

Mans Mazulis ražo bērniem drošas graužamlietiņas no mūsdienīga materiala- pārtikas silikona. Latvijā rūpīgi un ar lielu mīlestību veikts ir roku darbs ar kuru mazulim būtu prieks rotaļāties.

 

 

Mazais Meistars ir divu vecāku lolojums, kas radies pateicoties pašu bērniem jeb mazajiem meistariem. Bērni iedvesmoja meklēt jaunas, vērtīgas un labas lietas no koka, bet Latvijā tādas neatrodot, vecāki izmēģināja savu roku veiklību to radīšanā. Katrs produkts ir mūsu roku un mīlestības apčubināts.

 

Mazā zemes ĀBECE - burtu grāmata, veidota no krāsainām un garšīgām lietām, kuras izaudzējamas tepat Latvijas zemē. Augļi, ogas, dārzeņi, garšaugi un zaļumi – pirmās garšas, ko iepazīst mazais cilvēkbērns, augot Latvijā.

MEOW ir neatkarīgā dizaina zīmols, kas piedāvā Ingas Radeiko gleznu reprodukcijas. Darbu galvenājā lomā ir spilgti dzīvnieku tēli, kas attaino cilvēku daudzveidīgos raksturus.

 

 

Muum ir jauns zīmols  - dažādu ideju pilns. Šobrīd tiek piedāvāta pirmā no tām - mazuļa atmiņu grāmatiņa “Tavs pirmais gads”.

 

Natalie Crochet tās ir ar mīlestību darinātas attīstošas rotaļlietas. Man patīk dāvināt bērniem iespēju attīstīties spelējoties ar kvalitatīvām un drošām rotaļlietām!

Neputns ir viena no pieredzes un tradīciju bagātākajām Latvijas izdevniecībām attēlu izdevumu jomā. Izdevniecībā darbojas profesionāļi, kas par savu uzdevumu uzskata radīt izdevumus kā kultūras vērtības, palīdzot redzēt, iepazīt, izjust un iemīlēt mākslu.

Olga Gogole ir māksliniece un grafiska dizainere, kas glezno ilustrācijas bērnu īstabai un ražo super lielas krāsojamus plakātus.

// Mēs priecājamies par dzīves ikdienu - to, kas paskrien garām negaidīti ātri, bet ticam, ka pateicība ļauj šos mirkļus nedaudz apstādināt. Un tomēr - pāri visiem dzīves un dabas priekiem, ticam, ka lielākā vērtība ir un paliek dzīvais cilvēks, tādēļ ik dienas strādājam savu sapņu darbu un radām dažādus Dizaina produktus, lai pateicību un mīlestību pret savu zemi mēs varētu aiznest tālāk arī cilvēkiem.

 

Red Toe moto - mazulis soli pa solim pretim attīstībai. Šajā pasaulē esam kā lielā rotaļu laukumā. Visapkārt ir tik daudz jauna un interesanta, ko apgūt. Katra jaunā pieredze un prasmes ir kā skaistas rotaļlietas, ar kurām rotaļājoties, iegūstam daudz jaunu draugu un piedzīvojam, kā visapkārt vairojas prieks.

 

Dizainere Liene Jākobsone pārstāv arhitektūras un dizaina biroju Sampling. Bērnu lietiņas viņa aizsāka veidot sava maģistrantūras darba ietvaros Latvijas Mākslas akadēmijas dizaina nodaļā, balstoties arī uz novērojumiem ikdienas gaitās ar pašas mazuļiem. Šobrīd Liene dizainu pēta doktorantūrā un iestājas par ilgtspējīgu un atbildīgu attieksmi pret vidi un sabiedrību.

Smilšu aplikācijas ir zīmola "Smilšu kino" mazā "māsa", kas piedāvā ar krāsainām smiltīm izkrāsojamas glezniņas. Mūsu jaunākais produkts ir smilšu aplikāciju komplekts latviskās un patriotiskās noskaņās.

Smuklietas ir Latvijas ģimenes uzņēmums, kas nodarbojas ar koka rotaļlietu un spēļu ražošanu. Mēs cienam un mīlam Latvijas kokus un rūpējamies, lai mūsu zemes "zaļais zelts" iegūtu jaunus un unikālus vaibstus mūsu izstrādājumos. Spēļu un rotaļlietu testētāji ir mūsu bērni, kas arī ir mūsu iedvesmas avots. Mēs lepojamies ar to, ko darām!

 

VAGA rada un realizē idejas. No idejas līdz produktam, rūpējoties par kvalitāti, vienkāršību, radošumu, materiālu, dizainu, sirdssiltumu un to, lai tas radītu prieku.

 

Vēro kā Tu audz auguma mērītājs ir par dzīvi, par laiku, par kopā būšanu, par vērošanu un atmiņu veidošanu.

 

Woodshop ir uzņēmums, kurš radies no mīlestības pret koku un vēlēšanās izgatavot vairāk un vairāk interesantas lietas no šī materiāla. Mūsu mērķis ir veidot lietas, kas māju padara par mājām un koks ir lielisks materiāls šī mērķa īstenošanai. Visi produkti gatavoti ar lielu rūpību.

 

 

 

 

Nesen skatītie

 

img

Veiksmīgi pievienots grozam!