Par mums

stāsts un vīzija

MAZĀ CILTS piedāvā Latvijā un citviet pasaulē radītas rotaļlietas un dizaina preces bērniem

Mūsu vīzija - izveidot spēcīgu un konkurētspējīgu zīmolu - skaistu, gaumīgu un kvalitatīvu veikalu bērniem radītām lietām

Zīmols MAZĀ CILTS ir izveidots, lai apvienotu Latvijas ražotājus, kam degsme acīs par savu ideju un rūpes sirdī par mūsu pašiem mazākajiem – bērniem. Ikkatra radītā prece kalpo mūsu bērnu izaugsmei un skaistas vides veidošanai, lai mazais aug liels, gudrs un ambicioziem sapņiem apveltīts. Firmas veikals Tērbatas ielā jau 5 gadus ik dienas priecē savus klientus, ar vēlmi iepriecināt ar skaistu dizainu un izmeklētām dāvanām apmeklētājus un ārzemju viesus.

Veikalā pārstāvēti vairāk kā 70 Latvijā iecienīti un pasaulē zināmi zīmoli. Turklāt veikalā MAZĀ CILTS pieejama iemīļoto zīmolu – PIKU un Cloudberry preces visplašākajā klāstā. PIKU – rada gaismas burtus, dizaina mājlietas, izzinošas un attīstošas rotaļlietas, kā arī personalizējamus gaismas dizaina elementus. CLOUDBERRY – rada dizaina papīrlietas, sajūtu un atmiņu fotogrāfiju albumus, plānotājus cilvēkiem, kuri vēlas sasniegt vairāk. MAZĀ CILTS Jūs iedvesmos skaistai ikdienai un krāšņiem svētkiem, izlolotām un īpašām dāvanām un pārdomātām rotaļlietām bērna attīstībai Dāvanu veikalu MAZĀ CILTS meklējiet Tērbatas ielā 59/61, Rīgā.


Nesen skatītie

 

img

Veiksmīgi pievienots grozam!