Par mums

stāsts un vīzija

Degsme par Latvijā radītu preci bērniem

Mēs esam MAZĀS CILTS vēstneses - Laima un Sofija. Veiksmīgi darbojoties sava zīmola PIKU.lv attīstīšanā, tapa jauna ideja - veidot spēcīgu un konkurētspējīgu zīmolu - skaistu, gaumīgu un kvalitatīvu veikalu bērniem radītām lietām.

Zīmols MAZĀ CILTS ir izveidots, lai apvienotu Latvijas ražotājus, kam tāpat kā mums - degsme acīs par savu ideju un rūpes sirdī par mūsu pašiem mazākajiem – bērniem. MAZĀ CILTS ir vieta skaistām un kvalitatīvām, Latvijā radītām rotaļlietām, spēlēm, grāmatām, mācību materiāliem, gaismekļiem un dizaina priekšmetiem bērniem un viņu vides gaumīgai iekārtošanai. MAZĀ CILTS iestājas par katru ražotāju, kurš prot radīt skaistas lietas mazākajiem un ar prieku dalās paveiktajā, lai iedvesmotu mūsu veikala klientus.

MAZAJĀ CILTĪ, šķietami maza ideja aug par lielu un lolotu sapņa realizāciju, mazs ražotājs kļūst atpazīstams un sabiedrībā novērtēts. Ikkatra radītā prece kalpo mūsu bērnu izaugsmei un skaistas vides veidošanai, lai mazais aug liels, gudrs un ambicioziem sapņiem apveltīts. Mēs ceram, ka MAZĀ CILTS jūs iedvesmos skaistai ikdienai un krāšņiem svētkiem, izlolotām un īpašām dāvanām un pārdomātām rotaļlietām bērna attīstībai.


Nesen skatītie

 

img

Veiksmīgi pievienots grozam!