1. PASAULES KAUSA BOBSLEJA UN SKELETONA SEZONAS NOSLĒGUMS

Bobslejā un skeletonā Pasaules kausa izcīņas pēdējais, astotais posms notiks šonedēļ - no 17. līdz 19.februārim - Siguldas trasē, pulcējot šī brīža spēcīgākos šo sporta veida pārstāvjus. Jau šobrīd dalībai posmā pieteikušies pārstāvji no 17 valstīm. Siguldā notiks sacensības skeletonā sievietēm un vīriešiem, savukārt bobslejā sieviešu konkurencē medaļu komplekti tiks sadalīti monobobsleja un divnieku disciplīnās, bet vīrieši aizvadīs divas sacensības bobslejā divniekiem. Tā kā Siguldā notiks sezonas pēdējais posms, tajā izšķirsies arī Pasaules kausa uzvarētāji kopvērtējumā.

Pēc divu sezonu pārtraukuma, Siguldas trasē atkal tiek aicināti skatītāji atbalstīt sportistus klātienē. Sacensību laikā viesus izklaidēs dīdžejs, būs nodrošinātas aktivitātes bērniem, darbosies ēdināšanas servisi, un 18.februārī plkst.12.30 notiks medaļu pasniegšana Emīla Cipuļa komandai par izcīnīto otro vietu šī gada Pasaules čempionātā. Pēc tam plkst.13.00 klātesošos ar koncertu priecēs Ivo Fomins ar grupu. Ieeja bez maksas.

Trasē gaidāma aizraujoša cīņa ne tikai par godalgām posmā, bet arī kopvērtējumā. Piektdien tiks noskaidroti Pasaules kausa ieguvēji skeletonā. Vīriešu konkurencē šobrīd līderis ir olimpiskais čempions Kristofers Grothērs no Vācijas, bet viņam seko briti Markuss Vaiats un šī gada pasaules čempions Mets Vestons, kā arī vācietis Aksels Jungks. Savukārt dāmu sacensībās vācu skeletonistei Tīnai Hermanai jānotur iegūtais punktu pārsvars pār savu tautieti Zuzanni Kreieri, kura tikko kļuva par Pasaules čempioni, Mirelu Rānevu no Kanādas un Kimberliju Bosu no Nīderlandes.

Sestdien notiks sacensības bobslejā – vispirms trasē dosies sieviešu monobobsleja ekipāžas, kur gaidāms aizraujošs duelis starp šīs sezonas līderēm Keiliju Hamfrīsu no ASV un Lauru Nolti no Vācijas. Bet sestdienas pēcpusdienā sezonas priekšpēdējās sacensības aizvadīs vīrieši bobsleja divniekos. Latvijas līdzjutējus centīsies ar labiem rezultātiem iepriecināt Emīla Cipuļa un Jēkaba Kalendas ekipāžas.

Svētdien medaļu komplektus sadalīs bobslejistes divnieku konkurencē, bet vīrieši aizvadīs astotā posma divnieku sacensības, cīnoties par šīs sezonas Pasaules kausa ieguvēja titulu. Šeit spraigākā cīņa gaidāma starp Breda Hola Lielbritānijas komandu un divām Vācijas ekipāžām ar pilotiem Frančesko Frīdrihu un Johanesu Lohneru, bet posmā līderu vidū cer iekļūt arī mūsu komandas.

Ieeja bez maksas.

Vairāk informācijas: https://www.bobslejs.lv/raksts/pasaules-kausa-bobsleja-un-skeletona-sezonas-noslegums-notiks-sigulda

2. KINO SVĒTDIENIS 19.02.2023. 

Kino Svētdienis Hanzas Peronā! Iespēja pavadīt laiku kopā visai ģimenei lieliskā atmosfērā visas dienas garumā. Rādīsim jauno animācijas filmu “Lielais Indriķis”, kā arī studija Atom Art piedāvās noskatīties “Bize un Neguļa” un “Čuči, čuči”. Būs radošās darbnīcas, kur varēs uzzināt vairāk par kino pasaules noslēpumiem. Kopā ar mākslinieku Krišu Salmani varēs apgūt zootropa jeb kustīgo attēlu veidošanu. Īpašas darbnīcas piedāvās arī animācijas studija Atom Art. Katram apmeklētājam būs iespēja radīt iemīļotu varoņu figūras, kā arī trenēt prātu un jautrību Brain Games galda spēļu zonā. Būs arī pusdienas un kā jau pie kino pienākas – popkorns. Ieeja un darbnīcas no 11.00. Pirmais filmas seanss 12.00.

Zinātnes centrs "AHHAA" arī būs ciemos 14.00. Lai pēc animācijas filmām būtu iespēja piedzīvot arī īstu eksperimentu šovu. Glābjas, kas var! Šajā izrādē parādīsim, kas var noiet greizi, ja mājās neievēro drošības noteikumus. Ar uguni un sprādzieniem. Un kāpēc saka: "Neatstāj aizdegtu sveci bez uzraudzības!", "Eļļu nedrīkst dzēst ar ūdeni!" vai "Nebirdini virtuvē miltus pa gaisu!"? Šajā teātrī speciāli neievērosim drošības noteikumus, lai tev tas nebūtu jādara mājās! Izrāde, šovs un mācību stunda vienuviet gan lieliem, gan maziem bērniem.

Pārējās aktivitātes bez maksas.

Datums: Sv 19.02.2023

Ieeja no: 11:00

Cena:no 10 eur

Vairāk informācijas: https://www.hanzasperons.lv/events/kino-svetdienis

3. MŪZIKAS IERAKSTU GADABALVAS “ZELTA MIKROFONS’23” CEREMONIJA

2023.gada 18. februārī Ķīpsalas hallē notiks mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons’23” ceremonija, kas ir viens no svarīgākajiem gada notikumiem Latvijas mūzikā. Gaidāmi pirmatskaņojumi, prieka asaras un dzirkstoši smiekli, grezni tērpi, kurus klātienē varēs piedzīvot arī skatītāji. Ierobežotā skaitā uz ceremoniju pieejamas ieejas biļetes ar sēdvietām tribīnēs un arī pie galdiņiem.

Ceremonijā uzstāsies: "Astro'n'out", "Dzelzs vilks", "DaGamba" , "Musiqq", "Tautumeitas" , "Citi zēni", Dons, Aija Andrejeva, Olga Rajecka, Shipsea un Ūga, "Bel Tempo" un Elīza Legzdiņa, Ozols, rolands če, Arturs Skutelis, Zeļģis, fonda "Līdzskaņa" mūziķi Atis Zviedris, Ralfs Eilands un Katrīna Dimanta.

Ceremonijas vadītāji - Sanda Dejus un Mārtiņš Spuris.

Tiešraide 18. februārī kanālā TV3 un tv3.lv pl.20.40

Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/events/1207632536508249/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22discovery_local_tab%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D

 

4. SIERA FESTIVĀLS ĀGENSKALNA TIRGŪ

Āgenskalna tirgū ikdienā sastopami visdažādākie sieri no Latvijas, Itālijas, Spānijas, Grieķijas un citurienes, bet 19. februārī to būs vēl vairāk, jo svinēsim Siera festivālu!

Tirgū satiksim tādus siera ražotājus kā "Sierštelle", "Lapsu mājas siers" un "Milkosa" ar svaigajiem sieriem, "Life tree cheese" ar vegānajiem sieriem, "Ievas siers" sagādās vairāk nekā 10 cietā siera veidus un "Siera ražotne" atvedīs beramo sieru. Stefans no "Burkānciema" iepazīstinās ar īpašo aitas sieru no Rumānijas un pacienās ar paša gatavotu kamambēru. Savukārt "Verandā" varēsiet nogaršot sierus no Itālijas mazajiem ražotājiem, kādi nav atrodami nekur citur. Pie "Siera karaļiem" atradīsiet pavisam neparastas garšas ar nātrēm, lavandu un daudz ko citu, bet Valmiermuižas tirgotavā no plkst. 12.00 norisināsies degustācijas.

Šajā dienā arī Āgenskalna tirgus kafejnīcas sarūpēs īpašos piedāvājumus ēdieniem ar sieru, bet Raivo no "Hačapurijas" tirgus apmeklētājiem piedāvās ekskluzīvu iespēju uzzināt, kā top tradicionālais gruzīnu siers, kā arī aicinās izmēģināt to pagatavot pašiem.

Nometņu iela 64, Riga, Latvia

Ieeja pasākumā bez maksas.                                                      

Vairāk info: https://www.facebook.com/events/485217116952725?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22lov_feed%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D

5.VENTSPILS BĒRNU PILSĒTIŅĀS ĢIMENISKI SPORTISKA MĪĻĀ DIENA

Svētdien, 19. februārī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” notiks sporta un prāta spēles visai ģimenei “Mīļā diena”. Aktivitātes sarūpējuši Bērtiņu ģimenes projekts “MD PLAY TIME” no Rīgas un Ventspils 4. vidusskolas “Kultūra un māksla” II padziļinātā kursa skolēni.

“Mīļās dienas” spēlēs varēs piedalīties visi ģimenes locekļi – jebkura vecuma bērni, mammas un tēti, vecmāmiņas un vectēvi, tantes un onkuļi. Ģimeniskā atmosfērā varēsim tvert mīlestības bumbas un amora bultas, spēlēt sirsniņdienas golfu, makšķerēt laimīti un diskot deju spēlēs.

Pasākumus ar Ventspils valsts pilsētas pašvaldības atbalstu organizē Ventspils Kultūras centrs.

Darba laiks: sestdien, 18.02. 11:00-16:00

Vieta, datums: Tērbatas ielas 59/61

Vairāk informācijas:

Bērnu pilsētiņās ģimeniski sportiska Mīļā diena - Ventspils Kultūras centrs

6. MINI CENU DIENAS MAZĀ CILTS VEIKALĀ

Mūs pārņēmis sirsniņu bums un tāpēc no visas sirds vēlamies iepriecināt arī Jūs! Vairāk kā 100 iecienītiem produktiem no MINI cenas - ienāc Tērbatas ielā 59/61 veikalā vai www.mazacilts.lv

Sestdien akcijas pēdējā diena! Nenokavē iespēju iepriecināt mīļos par MINI cenām!

Vieta, datums: Ventspils, svētdien, 19.02. no plkst. 11:00

Vairāk informācijas: www.mazacilts.lv

 

Customer Reviews (0 komentāri)

Pievienot komentāru