Sveiciens Jaunajā gadā no Mācētprieks komandas! Gads pamazām ir iesācies un vēlamies Jums visiem vēlēt, lai tas ir gudrības un mīlestības piepildīts! Lai ģimenēs ir prieks, mazie ķipari aug veseli, aktīvi un radoši. Mūsu komanda ir gatava jauniem izaicinājumiem, jauniem sadarbības partneriem, tālākiem apvāršņiem un augstākiem pakāpieniem. Tieši 23.decembrī Mācētprieks veikalam apritēja 7 mēneši un esam patiešām priecīgi par lielo atsaucību gan no ražotāju puses, gan ģimenēm, kuras izvēlas Latvijā ražotu preci sava bērna attīstībai. 

Iesākot gadu, piedāvājam ieskatu iepriekšējā gada TOP 5 iecienītāko preču sarakstā.

Mācētprieks iecienītākās preces

Mācētprieks Balto pumpuru gaismas virtene

Svētku laika TOP prece - Balto pumpuru gaismas virtene, kas šobrīd skaisti gozējas daudzās mājvietās gan Latvijā, gan arī ārpus tās. Paldies saraksta - Latvijā radītas dāvanu idejas izveidotājiem par gaismas virtenes un arī citu preču iekļaušanu.

Ne velti pavisam vienkārša prece - Veramās koka ripiņas ierindojas iecienītāko preču augšgalā. Šķiet katram latvietim ir prieks bērnam dot rotaļāties ar kaut ko tik nesamākslotu un noderīgu vienlaikus. 

Mācētrieks veramā rotaļlieta

Veramās rotaļlietas ābolīša, bumbiera, zaķa vai lāča formās kuras var vērt ar košu krāsu aukliņām. Kā Decembra mēneša jaunums veikala plauktos, pievienojās arī auto forma, īpaši mazajiem automīļiem.

Ļoti pārliecinoši un stabili TOP 5 sarakstā piesaka Attīstošās zirņu pākstis, kuras parādoties Mācētprieks veikalā ir iemīļotas no pirmā acu uzmetiena. Koši zirnīši, kas ir aptamborētas koka bumbiņas, kas stiprinās pākstī ar podziņām vai līplentu. Skaists, gaumīgs roku darbs.

Mācētpries Latvijas koka puzle

Mācētprieks ir bērnu lietu veikals, taču Latvijas puzli izvēlas ne tikai mazajiem, tā noteikti ir laba dāvana arī lielajiem. Asina ģeogrāfisko atmiņu, lai pareizi izkārtotu visas Latvijas pilsētas pa vietiņām. 

Lasītākie bloga ieraksti  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Customer Reviews (0 komentāri)

Pievienot komentāru