Tēva diena tiek svinēta un atzīmēta septembra otrajā svētdienā. Vienlaikus tā ir ne tikai svētku diena, bet arī lieliska iespēja aktualizēt tēva lomas nozīmīgumu ģimenē un plašākā sabiedrībā. Latvijā Tēva diena tiek svinēta gandrīz divpadsmit gadus.

Vai zināji, ka pie mums Tēvu dienas svinēšanu un atzīmēšanu ierosināja Latvijas Pirmās partijas un partijas "Latvijas ceļš" frakcija, kuras iesniedza priekšlikumu, kuru Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisija atbalstīja likumā "Par svētku, atceres un atzīmējamajām dienām"? Līdz ar to tika pieņemti un apstiprināti grozījumi Tēvu dienu iekļaut atzīmējamo dienu sarakstā. 

Esam apkopojušas dažādas dāvanu idejas tētiem viņu īpašajā dienā!

Piespraude

Mūsu veikalos ir pieejamas piespraudes "Lielisks tētis" vairoga, lapiņas, pogas formā. Lieliska dāvana un atgādinājums, ka tieši Jūsu tētis ir lielisks!

Līna, 8 EUR

Koka dekors

Gan mūsu veikalos, gan PIKU mājaslapā ir iespēja iegādāties koka dekorus, kas veltīti tētim. Ieliekot plauktā, šie mīlīgie tekstiņi sasildīs jebkura tēta sirdi!

Pieejamie teksti:

"Mums ir savs varonis, mēs viņu sauce par tēti"

"Tēti, es gribu, lai Tu vienmēr zini, ka es esmu daļiņa Tevis un tas mani dara stipru!"

PIKU, 17.95 EUR

Dāvanu karte

"Lieliska dāvana" piedāvā iegādāties dažādas dāvanu kartes, lai atpūstos, krātu atmiņas, dotos piedzīvojumos. Kā piemēru var minēt atpūtu Sēņu mājiņā un zivju zveja, piedzīvojumu brauciens ar bagiju, dažādi masāžu kompleksi. Manuprāt, ar šo dāvanu nevar kļūdīties, jo var dāvināt vienkārši dāvanu kart jebkurā vērtībā vai jau konkrētu piedzīvojumu. 

Atmiņu grāmata "Mana tēta stāsts"

"Tēti ir supervaroņi saviem bērniem – viņi vienmēr ir līdzās, kad nepieciešama palīdzība sarežģītos jautājumos un uzmundrina stāstot jokus. Tēta zināšanas un prasmes tiek nodotas no paaudzes paaudzē, jo nav labāka cilvēka par tēti, kas varētu būt bērniem. Šajā grāmatā tu atradīsi vairāk kā 100 jautājumus tētim, kuros ierakstīts viss viņa dzīves stāsts no dzimšanas brīža līdz brīdim, kad viņš kļuva par tēti. Uzzini, kāda bija viņa bērnība, lielākie dzīves sasniegumi un ieteikumi tev. Aizpildiet grāmatu kopā vai uzdāvini to tētim, lai viņš var atbildēt uz jautājumiem un pēc tam grāmatu nodot tev. Atmiņas uz visiem laikiem tiks ierakstītas grāmatā, jūs tās varēsiet pārlasīt atkal un atkal, un nodot nākamajām paaudzēm."

SEIK, 19.99 EUR

Krūze

Kā vēlvienu dāvanas ideju var minēt- krūze ar personalizētu tekstu. Krūzes pašas par sevi nekad nevar būt par daudz, bet ja uz tās ir īpašs apsveikums, tad tā jau ir krūze ar pievienoto vērtību. Dažas mājaslapas, kurās var pasūtīt šādas krūzes: www.tavadruka.lv, www.visasdavanas.lv, www.goody.lv, www.mansdizains.lv, utt.

 

T-krekls

Vēl viena orģināla dāvana ir T-krekls ar personalizētu apdruku. Var izvēlēties daudz un dažādus dizainus, kreklu krāsas, uzrakstus, izmērus, visu, visu par pielāgot pēc Jūsu vajadzībām. Manuprāt, tā ir gan orģināla, gan arī prakstiska dāvana! Mājaslapas, kurās var pasūtīt: www.apdrukasdarbnica.lv, www.idejudruka.lv, www.tavadruka.lv, utt.

 

Atslēgu piekariņš

Termoss

Termoss ir lielisks ieguldījums ikdienā, kas labi noder karsto dzērienu cienītājiem. Tas ir veids, kā izvēlēties ilgtspējīgu produktu vienlaicīgi arī tiekot pie ilgstoši karsta dzēriena. Termoss visbiežāk noder piedzīvojumos un atpūtā pie dabas. Stanley zīmola termoss ir ar gaumīgu dizianu, praktisks un ilgi notur karstumu. Perfekta dāvana tētim!

Stanley terminus var pasūtīt dažādos internetveikalos un cent ir atkarīga no tilpuma un funkcijām.
Barbershop apmeklējums
Barbershop apmeklējums ir praktiska dāvana, kas tās saņēmējam ļaus iegūt profesionālu matu griezumu, sakoptu bārdu un iespēju izbaudīt arī citas skaistumkopšanas procedūras. Šī ir lieliska dāvana tētim svētko!  Šādu dāvanu novērtēs jebkurš vīrietis, kurš rūpējas par savu ārējo izskatu un novērtē kvalitatīvu servisu.
Šis ir pavisam neliels ieskats tajā, ko var tētim uzdāvināt. Visvērtīgākā dāvana ir tā, kas nāk no sirds, tas var būt zīmējums, uzrakstīts dzejolis vai kaut kas cits. Galvenais, lai šo dienu, 11.septembri, Jūs pavadītu kopā! :)

Customer Reviews (0 komentāri)

Pievienot komentāru