Gada otrais mēnesis jau klāt!

Janvāris paskrēja zibenīgi un gads uzņēmis savus apgriezienus. Kā jau katru gadu, februāris ir mēnesis kurā svinam mīlestības svētkus - Valentīndienu 💕 Šos svēkus noteikti atzīmēsim arī mēs - esam sagatavojuši pāris pārsteigumus par kuriem uzzināsiet pavisam drīz. Taču, šobrīd, vēlamies jūs iepriecināt, turpinot aizsākto tradīciju ar mēneša DĀVANU - mobilā telefona ekrāna fona attēlu!

Piedāvājam divus fona attēlu variantus - izvēlieties savu un spiediet uz attēlu, lai to saglabātu telefonā. Tālāk vien atliek to uzstādīt kā fonu. 

 

#2 DĀVANA - Savelkamie / izkrāsojamie zīmējumi. Savelc cipariņus pēc kārtas vai, ja nav cipariņu, savelc blakus esošos punktiņus. Sanāk zīmējums un to var izkrāsot pēc savas izvēles.

 Krāsojamo attēlu lejupielāde

Ilustrāciju autore: Elīza Eikerte

Customer Reviews (1 komentārs)

  1. paldies, zīmējumi manam dēlam būs īsta dāvana :) kas būs par pārsteigumiem? kad jāgaida atskaites par to? Es savam vīram gan sarīkošu mājās gardas vakariņas, dēlu aizsūtīšu pie omes un būs viss vakars domāts tikai mums diviem. Kādi ir pārējo plāni Valentīn dienai? Kādas ir jūsu idejas dāvanām? Es ņemšu kaut ko no dāvanu servisa piedāvājumiem https://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/davanas-virietim – ideju aizņēmos no sieviešu kluba bloga ieraksta http://www.sieviesuklubs.lv/izklaide/valentindienas-davanas-vinam-266334/ Kur jūs parasti iedvesmojaties? Kādi ir jūsu mīļākie un must-have blogi, kuriem ieteiktu piesekoties?

Pievienot komentāru