Pie mums veikaliņā ciemojās jaukā Amanda, kas ir mamma divgadīgajai meitiņai Emmai☺️ Ciemojoties pie mums, Amandas uzdevums bija izvēlēties top lietas no Mazās cilts veikala dāvanām 2-5 gadus veciem bērniem. Lasi rakstu un uzzini, kas ir tās lietas, kuras Amanda īpaši izcēla, kā lieliskas, interesantas un noderīgas dāvaniņas bērniem! Lai noder arī Tev!

Šodien, kad veikalu plauktos piedāvājuma klāsts ir bagātāks par bagātu, rast atbildi uz jautājumu, ko dāvināt uz dzimšanas dienu, pastāv jau divejāds sabiedrības viedoklis. No vienas puses, ir viegli atrast dāvanu, jo viss ir tik krāšņi skaists, kā arī nepieciešams, bet no otras puses, apjukt var vienā mirklī. Tamdēļ ir svarīgi atcerēties, ka meklējot dāvanu konkrētam jubilāram īpašā vecumposmā, jums ir jāizvēlas dāvana, skatoties nevis produkta vizuālo pusi, popularitāti vai mūsdienīgi zināmā trenda termina aspektu, kā arī cenu politiku, bet konkrēti- dāvanas mērķi, pielietojumu un nepieciešamību. Tieši tāpēc PIKU radīja eksperimentu, lai pavērotu, ko klients izvēlas, kas patīk, un kam pievērš uzmanību, ja uzdevums ir sekojošs, atrast dāvanu bērniņam uz dzimšanas dienu, kurš ir gadu slieksnī no 2 līdz 5 gadi.

 

DĀVANAS, KURAS IR PIRMĀS NEPIECIEŠAMĪBAS PRECES

Meklējot dāvanu, bieži tiek izvēlētas tās preces, kas ir pieskaitāmas pie tām lietām, bez kurām nevar ikdienā iztikt. Tajā skaitā ietilpst arī apģērbs un somas. Veikalā Mazā cilts jūs atradīsiet neskaitāmus modeļus apģērba - bodijus, džemperīšus, bikses, kā arī kleitiņas, kā arī ir citi apģērbi, kas derēs jebkuram maciņam un jebkurai gaumei. Būtiski ir arī tas, ka brīdī, kad atrodiet sev vēlamo, piemēram, kleitiņu, tad domājiet soli uz priekšu, lai tā noderētu ne tikai svētkiem, dažādiem pasākumiem, bet arī ikdienai. Tāpat veikalā ir pieejami dažādi aksesuāri, kas liks bērniņam sajusties īpaši. Viens no aksesuāriem ir klipšu auskariņi, kas paredzēti kopš trīs gadu vecuma, kuri nespiedīs austiņas. Vēl veikalā ir pieejamas unikālas mugursomas. Tās ir vieglas un ietilpīgas, lai tajā, dodoties no mājas ārā, piemēram, ieliktu ūdens pudelīti, mīļāko mantiņu vai citas sev īpašas lietiņas.

DĀVANAS, KAS ATTĪSTA

Mūsdienās topā ir tās dāvanas, kuras ir ar attīstības funkciju, un veikalā tādas ir ne mazums vien, taču šoreiz akcentu liksim uz tām, kuras noderēs sadzīvē. Pirmā šajā sarakstā ir iecienīta dāvana ar jēgpilnu pielietojumu, proti, spēļu virtuvīte. Tieši šeit darbojoties, bērniņš spēlē dažādas lomu un profesiju etīdes. Ir novērots, ka bērniņiem pašiem patīk darboties, un virtuvīte sniedz šādu iespēju. Ne tikai likt uz šķīvīšiem ēdienu, bet arī sniedz iespēju “pabarot” vecākus. Otrā dāvana, kas attīstības ceļā palīdzēs bērnam, ir komplekts dārzenīšu griešanai. Tajā ietilpst spēļu dārzeņi, nazītis un dēlītis. Gluži kā treniņš īstajai dzīvei. Savukārt, ja dāvanu meklējiet meitenēm, tad lieliski noderēs šūšanas komplekts, kas piemērots radošai laika pavadīšanai. Viss nepieciešams jau ir - adatas, diegi, kā arī krītiņi, lai vizualizētu. Un top dāvana, kas palīdzēs mācību procesam, PIKU radītā alfabēta puzle, kuru ir iespējams personalizēt, izveidojot gravējumā  bērniņa iniciāļus, visbiežāk pašu vārdu. Tāpat šajā puzlē ir iespēja izvēlēties krāsu, kas labpatiktu pašam jubilāram, un  dažādas figūriņas, kā arī puzlē ir pieejami skaitļi no 1 līdz 9.

DĀVANU KOMPLEKTI

Itin bieži veikalos ir sastopamas tās preces, kurās ir saucamais pilnais komplekts. Tajās ietilpst draudzīga cenas politika, ko varēs iegādāties jebkurš, dāvana, kuru var lietot nemitīgi ar vairākām iespējām. Un galvenokārt, dāvana, kura skaitās pie nepieciešamības preču saraksta, kā arī produkts, kurš ir ar attīstības funkciju un vizuāli estētisks. Tieši šāda prece, kas atbilst visam iepriekš minētajam, ir puzle no vairākiem gabaliņiem, kuru saliekot asociāciju kartiņās, bērniņš trenē atmiņu, un noderīgi pavada laiku attīstoties. Ja runājam par dāvanām, kuras ir sava veida trends, kas spētu sniegt bērnam ne tikai vairākas funkcijas vienlaicīgi, bet galvenais - prieku, tad tādas ir vairākas. Šoreiz gan uzsvērsim divas. Pirmā ir - bērniem mūždien aktuālie tetovējumi  gan ballītēm, gan ikdienai. Tie allaž ir modē un izmantojot jebkuru attēlu, bērns ne tikai iejūtas kādā konkrētā lomā, bet arī seko līdzi mūsdienām. Un otrā dāvana ir -PIKU gaismas burts, kurš ir ne tikai lielisks istabas interjera elements, bet galvenokārt gaismas avots, kas noderēs īpaši nakts stundās, ja piezadzies nemiers.

Nāc ciemos uz veikalu Mazā cilts Tērbatas ielā 59/61, Rīgā vai iepērcies tiešsaistē www.mazacilts.lvMeklē dāvanu? Veikalā "Mazā cilts" to atradīsi!

Customer Reviews (0 komentāri)

Pievienot komentāru