Mazā Cilts veikalos ir pieejami superīgi ārzemju zīmoli, par kuriem varbūt, nav tik daudz runāts. Šajā rakstiņā varēs iepazīt divus lielākos ārzemju zīmolus- Little Dutch un DJECO.

Preces pieejamas mūsu mājaslapā www.mazacilts.lv  vai mūsu veikalos Tērbatas iela 59/61 un T/C Galerija Centrs 2.stāvā. 

Little Dutch

Little Dutch aizsākās kā ģimenes uzņēmums bēniņos, taču tagad tā ir darba vieta jau 45 darbiniekiem. Uzņēmuma dibinātāja ir māmiņa Rinke van der Helm, kas esot pirmā bērna gaidībās sāka veidot gaumīgas lampas bērnistabām, jo nespēja atrast neko līdzīgu citur. Tā arī no šīs vienas lampas izauga pasaulē pazīstamais zīmols “Little Dutch”, kas ražo visu sākot no bērnu rotaļlietām, līdz pat interjera precēm un drēbītēm. Uzņēmums konstanti aug un attīstās, kā arī, liek īpašu uzsvaru uz ilgtspējību.

Šobrīd Little Dutch zīmolu zina gandrīz katrs vecāks. Tieši gaumīgie dizaini, praktiskums un drošums ir tas, kas liek vecākiem izvēlēties šo zīmolu.

Daži no populārākajiem produktiem, kas pieejami Mazā Cilts veikalos:

Koka klucīši spainī

Cena: 27.50 EUR

Vilciens

Cena: 31.90 EUR

Kūka

Cena: 26.90 EUR

Djeco

Franču zīmols “Djeco”, jau kopš 1954. gada, rada skaistas, attīstošas un interesantas rotaļlietas, kas piedalās mazuļu attīstībā. Šis zīmols tika nosaukts pēc ķirzaciņas, kas nes laimi. Iesākumā “Djeco” veidoja tikai izglītojošas spēles, taču ar laiku paplašinājās. Djeco plašais klāsts regulāri tiek atjaunots, uzlabots un attīstīts, lai nogādātu bērniem pašas kvalitatīvākās preces. Katru gadu tiek veidotas sadarbības ar profesionāļiem, kā piemēram, ilustrātoriem un psihologiem.

Djeco plašā izvēle, ļaus katram atrast, ko savu. Sākot no puzlēm un radošajiem komplektiem, līdz pat lietussargiem un drēbītēm ir iespējams atrast Djeco.

Daži no populārākajiem Djeco produktiem, kas pieejami Mazā Cilts veikalā:

Elastīgie roboti

Cena: 22.90 EUR

Lietussargi

Cena: 11.50 EUR

Koka puzle- zvēriņi

Cena: 15.90 EUR

LITTLE DUTCH UN DJECO

 In this blog post, you will get to learn about two of the biggest foreign brands that are represented.

Little Dutch

Little Dutch is a Dutch-born brand for babies, toddlers, and preschoolers.

For more than a decade, their in-house design team has been creating a wide collection of versatile products that are equally interesting and practical. For in the house or on the go. Things to keep for yourself or to give as a present. Little Dutch designs are an enrichment for children who grow up and parents who bring up.

From toys and bed linen to essentials and decoration. Little Dutch ensures that each product is a real treasure. Founder Rinke van der Helm: “When I was pregnant with our eldest child, I was looking for lovely accessories for the nursery. Because I couldn't find them, I started making my own lamps. I received lots of positive reactions from my environment. Seeing how these products make parents and children so happy was amazing, and it made me want more. Conveying love through beautiful, loving and unique products and to add a little extra family joy still is the key drive behind everything we do at Little Dutch. 

Djeco

Since 1954, French brand Djeco has been creating fun, imaginative and educational toys that contribute to children’s development. Djeco’s entire collection of creative items, from mobiles to puzzles, are constantly being innovated and updated by their committed team. Each year, Djeco works on new collaborations, with illustrators and other creatives, to reimagine their products and present new ingenious toys to the market. Having grown up playing and learning with the brand’s children's toys and DIY kits, the Smallable team has mined the rich Djeco catalogue to present you with our favourite items, toys that you and your kids are bound to love

Customer Reviews (0 komentāri)

Pievienot komentāru