Elizabete ir radoša persona un mamma meitiņai Emmai, kurai pavisam nesen tika nosvinēta 1 gada jubileja. Elizabeti pamanīju sociālajos tīklos, kur ik pa laikam dalās ar radošajiem veikumiem - ļoti skaistiem izšuvumiem, mājas dekorēšanas idejām, kas neprasa mūžību, lai tos paveiktu, kreklu apgleznošanu un idejām, lai izveidotu ko noderīgu maziem bērniem. Iesaku piesekot Elizabetes Instagram kontam un ieskatīties viņas blogā Es mīlu, mēs, kurā raksta par dažādām tēmām. Tāfeles klucīši ir Elizabetes jaunākais veikumus, kurš tika izveidots meitiņai. Šī ideja ir tik forša, ka labprāt to gribam parādīt arī Mācētprieks bloga lasītājiem. Iespējams, jums noderēs un gribat ar saviem bērniem izveidot kaut ko līdzīgu. Iedvesmojaties! - Katrīna

Šis DIY projektiņš būs ļoti praktisks un noderīgs dažāda vecuma bērniem. Sākot ar viengadniekiem, kuriem patīk klučus krāmēt un atkal gāzt zemē, atpazīt kādu dzivnieciņu, vai sejiņu un noteikti vecākiem bērniem, jau pašiem izmantojot tāfeli ar krītiņiem, lai radītu pilsētas, mežus, savus stāstus un kādu mazu mācību stundu.

 

Kas nepieciešams!?

  • Koka kluči, var izmantot gan paštaisītus, gan veikalā pirktus, gan lielākus, gan mazākus, un pavisam mierīgi arī kāda cita matriāla klučus. Šie koka kluči ir Emmas vectēva (Renāra tēta) roku darbs.
  • Tāfeles krāsa, kuru var iegādāties lielakajos būvniecības veikalos, gan lielos, gan mazos tilpumos.
  • Koka dakšiņa, vai karote, vai otiņa, vai kas cits ar ko krāsu samaisīt pirms lietošanas.
  • Krāsas rullītis, ar mīkstu švammīti, lai krāsa uzsūktos un būtu viegli to uzkrāsot uz koka virsmas.
  • Pamatne, lai nenosmērētu galdu.
  • Krītiņi, ar kuriem radītī zīmējumus uz tāfelītēm.
  • Viens vai vairāki asistenti, kuri nodrošināti ar kādu našķi. :D   

Klučus notīri no putekļiem un gružiem un izvēlies gludāko un vienmērīgāko šķautni krāsošanai, novieto tos uz pamatnes ar atstarpēm.

Atver krāsas burku, kārtīgi samaisi krāsu, lai tās sastāvs vienmērīgi sajaucas un nav nosēdumu. Krāsu mazliet uzlej uz pamatnes un ar rullīti izrullē, lai tā vienmērīgi būtu uzsūkusies.

Sāc krāsot izvēlēto kluča šķautni ar pavisam vieglām kustībām, ja nepieciešams pēc brīža atkārto krāsošanu. Izvairies no pārāk biezas kārtas, jo tā pēc tam var ātrāk nolobīties no koka kluča.

Es izvēlējos klučiem nokrāsot tikai vienu šķautni, bet vari nokrāsot arī divas un vairāk, tas pēc katra paša vēlēšanās. Kad viss nokrāsot, ļauj tiem nožūt viegli vēdināmā telpā apmēram 2h, tāfeles krāsa nožūst ļoti ātri. Ja nepieciešams uzklāj otru kārtu.

Klučus apzīmē pati, vai kopā ar mazo, vai visi kopā. Kad viena rotaļa jau izspēlēta, noslauki ar slapju lupatiņu un kluči ir gatavi lai ar tiem spēlētos atkal. 

Lai izdodas radīt skaistas un praktiskas lietas saviem mazuļiem!

Customer Reviews (4 komentāri)

  1. http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/ – Dosage For Amoxicillin 500mg Amoxicillin Online zih.dmvh.mazacilts.lv.lww.zz http://mewkid.net/when-is-xuxlya3/

Pievienot komentāru