Šajā rakstā pastāstīsim Jums par četriem jaukiem dizaina preču veikaliem Rīgā, kas īpaši specializējas bērniem domātiem produktiem.
Mēs katrs sākam ar mazumiņu, bet pēc laika esam spējīgi veikt lielas lietas.  
Šie četri veikali ir īpaši un interesanti ar savu stāstu, jo katrs sācis ar sava zīmola produktu attīstīšanu un vēlāk jau izveidojuši veikalus, kuros savu produkciju papildinājuši ar dažādām citām precēm - tā gan apmierinot klientu vēlmes pēc vietas, kur vienuviet iegādāties nepieciešamo, gan arī atbalstot un savā paspārnē paņemot citu latviešu un vispasaules zīmolu preces.
Kāds ir to stāsts? Ar ko tie ir īpaši? Kāpēc vajadzētu iepirkties tieši šajos veikalos - lasi šo bloga rakstu.
MAZĀ CILTS

Mazā cilts veikala stāsts aizsākās pirms vairāk kā 6 gadiem, kad radās ideja par gaismas burtiem. Viss sākās ar dēla Ralfa guļamistabas iekārtošanu un domu, kā to izdarīt tā, lai ar prieku dotos uz savu guļamistabu un visu nakti nogulētu savā istabiņā, savā gultiņā. Tā tapa PIKU zīmols, kura radītāja ir Laima Gruzdiņa, kas tagad ir arī mamma arī veikala Mazā cilts ģimenei. 

2018. gada augustā durvis vēra Mazā cilts veikals Tērbatas ielā 59/61 un šī gada aprīlī durvis vērā otrs Mazā cilts veikals t/c Galerijā Centrs. Abos veikalos ir plašs klāsts ar PIKU zīmola produkciju, kā arī īpašām dāvanām un pārdomātām rotaļlietām bērna attīstībai. 

Adrese: Tērbatas iela 59/61 un T/C Galerija Centrs 2. stāvā, Rīga

Mājaslapa: www.mazacilts.lv

 

WUF KIDS

 

WUF Kids ir Latvijā radīts bērnu apģērbu zīmols. Ģimenes uzņēmums, kas aizsākās kā meitas un mātes hobijs un pārtapa par augošu bērnu apģērbu ražošanas uzņēmumu. Apvienojot izkoptas šūšanas prasmes ar labu gaumes izjūtu WUF kids ir kļuvis par vienu no populārākajiem bērnu apģērbu zīmoliem daudzām ģimenēm. Katra auduma apdruka ir unikāla un izstrādāta sadarbībā ar latviešu māksliniekiem. Laikam ejot, arī WUF kids zīmols atvēra savu firmas veikalu, kurā atradīsi ne tikai apģērbus, bet arī dažādas rotaļlietas, mājlietas, dāvanas un spēles. Izmeklēti zīmoli, kuru preces papildina viena otru un veido gaumīgu saskaņu savā starpā.

Adrese: Kr.Valdemāra iela 43, Rīga

Mājaslapa: www.wufkids.com

 

HEBE

 

HEBE ir zīmols, kuru 2011. gadā dibinājusi uzņēmīgā Inga Blumberga. HEBE bērnu apģērbu dizainā izceļ pašu svarīgāko: prieku, iztēli, komfortu un kvalitāti. HEBE piedāvā ērtu, skaistu, kvalitatīvu apģērbu, kas radīts puikām un meitenēm no dzimšanas brīža līdz pat 12 gadiem. Kreklus, svīterus, legingus, svārkus, kleitas, bodijus un citus brīnišķīgus produktus raksturo HEBE īpašās apdrukas – ar roku zīmētas ilustrācijas. Pirmais HEBE veikals atradās Hospitāļu ielā, tad Magdelēnas kvartālā un nu HEBE mājo savā firmas veikalā Stabu ielā. Veikalā ir plašs HEBE zīmola produktu klāsts, vienmēr jaunākās kolekcijas un lielisks piedāvājums, turklāt veikalā var iegādāties arī citus Latvijā un pasaulē radītus produktus - grāmatas, dizaina aksesuārus, rotaļlietas, apavus.

Adrese: Stabu iela 21A, Rīga

Mājaslapa: www.hebe.lv

 

MR BUNNY

 

Veikala Mr Bunny stāsts sākas ar mazuļu apģērba un mazuļu rotaļlietu zīmola Wooly Organic dibināšanu, ko paveica apņēmīgā liepājniece Madara More. Wooly Organic dibināts Liepājā, Latvijas vēja pilsētā. Visi materiāli ir dabīgi, 100% bioloģiski audumi. Wooly Organic radīts ar aizrautību un stingrām vērtībām – domā zaļi, mīli dizainu un atbalsti vietējo!

Wooly Organic komandai braukājot pa dažādām izstādēm visā pasaulē, radās ideja par sava veikala atvēršanu, tika izstrādāts biznesa plāns un savas durvis vēra Mr Bunny veikals. Veikalā ir dizaina apģērbs, rotaļlietas, bērnu mēbeles un dažādi aksesuāri, kas ir ar minimālistisku un gaumīgu dizainu.

Adrese: Baznīcas iela 18A, Rīga

Mājaslapa: www.mrbunny.shop 

 

Visus šos veikalus vieno vēlme radīt ko skaistu un noderīgu, tā, lai iepriecinātu bērnus un viņu ikdienu padarītu īpašu. Visi šie veikali ir sākuši ar sava zīmola dibināšanu un pēc tam pievienojuši klāt citas preces, kas gaumīgi papildina piedāvāto preču klāstu. Tagad tie ir skaisti, gaumīgi iekārtoti dizaina veikali, kuros ar lielāko prieku iepērkas jaunās ģimenes un cilvēki, kas meklē mīļas un jaukas dāvanas bērniem.

Par skaistu ikdienu, par laimīgu bērnu un Latvijā ražotu preci!

  

DESIGN SHOPS FOR KIDS IN RIGA

Riga Design shop for kids Guide: Some of the loveliest design shops for kids in Riga, Latvia - kids design, gifts and more.


We're all starting with a little, but after a while we're able to do things big. Let's see what is the story behind these successful kids design stores and what are they special un unique with. 

MAZĀ CILTS

The story of Mazā cilts shop can say that it started more than 6 years ago when the idea of light letters emerged. Everything started with the arrangement of son Ralph's bedroom and the idea of doing it so that he would gladly go to his bedroom and sleep in his bed all night, not his parents. The brand is called PIKU, the creator is Laima Gruzdiņa, who is now also a mom for the family of the Mazā cilts.

4 years ago, the doors opened shop Mazā cilts on Tērbatas Street 59/61, and in April this year the other Mazā cilts shop opened in Gallery Centre. Both shops have a wide range of PIKU and Cloudberry products, as well as special gifts and thought-out toys for child development.

Address:Tērbatas Street 59/61 and T/C Gallery on the 2nd floor, Riga

Website: www.mazacilts.lv

 

WUF KID

 

WUF Kid is a children's clothing brand, WUF Kid began as a daughter-and-mother hobby, turned into a growing family-child clothing company. Combining bundled sewing skills with a good taste. THE WUF kids has become one of the most popular children's clothing brands for many families. Each fabric print is unique and designed in collaboration with Latvian artists. In THE WUF kids shop you will find not only clothing but also a variety of toys, home affairs, gifts, games, etc.

Address: Kr. Valdemāra Street 43, Riga

Website: www.wufkids.com

 

HEBE

 

HEBE is a brand founded by Inga Blumberg. HEBE highlights the most important in children's clothing design: joy, imagination, comfort and quality. HEBE offers a comfortable, beautiful, quality clothing designed for boys and girls from birth to age 12. Shirts, sweaters, legings, skirts, dresses, bodibles and other wonderful products are described by HEBE's special prints – hand-drawn figures.

All clothing and HEBE line products are produced from 90% organic cotton certified by GOTH standards.

Address: Stabu Street 21A, Riga

Website: www.hebe.lv

 

MR BUNNY

The shop's Mr. Bunny story begins with the founding of the brand Wooly Organic, accomplished by Madara Moore. Wooly Organic was founded in Liepaja, the wind city of Latvia. All materials are natural. 100% biological fabrics — without harmful toxins, dyes or pesticides. Filling – 100% corn fibre – naturally hypoallergenic and antibacterial.

The idea of opening the shop was created when travelling around the world, and a business plan was developed and Mr Bunny's shop opened its doors. The shop is not just clothing, but also toys, children's furniture, a variety of accessories that are minimalist designs.

Address: Baznīcas Street 18A, Riga

Website: www.mrbunny.shop/en/

 

All these shops are united by the desire to create something beautiful and useful, so that the children are delighted and their daily lives are made special. All these stores have started with founding their own brand and only then have added other merchandise to it.

For a beautiful everyday, for a happy child and a product from Latvia!

Customer Reviews (0 komentāri)

Pievienot komentāru